Czarna Zaraza-Mordercy

by Jerzy Malinowski
W Kanadzie płoną katolickie kościoły, a we mnie płonie taki gniew, że nie jestem pewna, czy nie podpalam ich zdalnie.
Z obowiązku przyzwoitego człowieka napiszę, ze nie pochwalam tych podpaleń, bo każda przemoc jest zła. Ale niech będzie przeklęta ta religia mordów i gwałtów, i niech sprawiedliwość wreszcie dosięgnie wszystkich zbrodniarzy w sutannach!
A jej wyznawcy niech niosą krzyż hańby do końca swych dni razem z tym ciałem i krwią, które nie są żadną komunią lecz ciałami i krwią dzieci z nieoznakowanych grobów Kanady.
Najwyższy czas nadszedł. Dwa tysiące lat rzezi, stosów, gwałtów, szczucia, obżarstwa, opilstwa, chuci, wszetecznictwa, pazerności i tysiące dzieci z ojców, którzy „żyją w celibacie”. Czyż nie dość?! Mordowali pogan, Żydów, kobiety, uczonych i dzieci tubylców. Dziś podjudzają do mordów na ludziach LGBTQ. Kogo jeszcze? Ile jeszcze? Już czas przestać bredzić o religii miłości.
Ku chwale jakiego boga można zamordować 10 tysięcy dzieci?
Te 10 tysięcy dzieci, nie wróciło do domów, zabite, zagłodzone i zamęczone przez katolickich klechow, którzy byli ich nauczycielami.
– Wmówili nam, że nie mamy dusz – mówiła w zeszłym tygodniu podczas konferencji prasowej Florence Sparvier, jedna z byłych uczennic katolickich szkół rezydencjalnych, do których przymusowo wysłano w latach 1883-1996 150 tysięcy dzieci tubylców, by ich „zintegrować” ze światem białego chrześcijanina – Upokarzali nas jako naród, więc nauczyliśmy się pogardzać sami sobą – mówiła.
Niech dziś ta religia cierpienia, zbrodni i nienawiści sama szczeźnie od pogardy.
Jeśli nie wiecie o co chodzi, to tu znajdziecie wyjaśnienie:
Kanada domaga się przeprosin od papieża. I Franciszek powinien przepraszać na kolanach. Przed kamerami wszystkich telewizji świata powinien klęczeć i błagać o przebaczenie:
Nasza wina
Nasza bardzo wielka wina
My, katolicy jesteśmy winni tego ludobójstwa.
My katolicy jesteśmy winni śmierci tych dzieci,
Gwałconych przez nas, bitych, oddzieranych z godności, głodzonych, traktowanych jak bydło, zaniedbanych na smierć
My , kościół katolicki, my księża i zakonnice
My zbrodniarze
Sędzia Murray Siclair, który przewodniczył komisji Prawdy i Pojednania ocenia, że mogli zamordować 10 tysięcy dzieci.
Kościół katolicki prowadził w Kanadzie 80 procent szkół z internatem dla dzieci tubylczej ludności. Rząd Kanady wymyślił, że zintegruje tę ludność z resztą populacji poprzez siłowe odbieranie dzieci tubylcom i przymusowe uczenie ich języka i kultury, białego człowieka. (Dziś 1.7 mln tubylców stanowi 4.9% populacji Kanady).
Zabrano rodzicom ok 150 tysięcy dzieci i wysłano do tych szkół prowadzonych głównie przez kościół katolicki. Szkoły działały od 1883 do 1996. Nie wróciło z nich tysiące dzieci. Ich rodzice nigdy nie dowiedzieli się co stało się z ich dzieckiem, które nie wróciło do domu.
Udokumentowane jest zaginięcie 4100 dzieci, ale szacunki mówią, że liczba ta jest bliższa 10 tysięcy dzieci, ktore nie wróciły do domów.
Dziś odkopuje się ich groby. W maju odkopano 215 grobów w Kamloops, w czerwcu 751 w Saskatchewan.
Są tam groby dzieci i spopielone szczątki spalonych niemowląt, dzieci dziewczynek zgwałconych przez katolickich księży nauczycieli.
Za to ludobójstwo przepraszał Justin Trudeau, premier Kanady. Przeprosił kościół protestancki, który prowadził kilka takich szkół. Przeprosił arcybiskup Vancouver .
Teraz Kanada domaga się przeprosin od papieża Franciszka.
A ja domagałabym się by wreszcie uznać tę organizację za winną ludobójstwa na przestrzeni dwóch tysiącleci i przynajmniej sześciu kontynentach.
Świadkowie tego kanadyjskiego ludobójstwa popełnionego przez kościół katolicki jeszcze żyją. Czas na drugą Norymbergę. Za dzieci kanadyjskie. Za dzieci żydowskie. I za zgwałcone przez księży dzieci we wszystkich krajach świata.
Katolicy powinni teraz przez 10 tysięcy niedziel modlić się za te zamordowane dzieci kanadyjskich tubylców. I za samych siebie, bo ta religia, prędzej czy później, zostanie uznana za organizację zbrodniczą.

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

W ramach witryny stosujemy pliki cookies. Akceptuj