złodziej a nie siedzi ?

by Jerzy Malinowski
Znany europejski PiS-złodziej nie siedzi w areszcie 9 miesięcy, bez możliwości kontaktu z rodziną, nawet telefonicznego.
PiS-prokuratura się go nie czepia, koledzy darzą szacunkiem, a dziennikarze zapraszają do programów i liczą się ze zdaniem oszusta międzynarodowego.
Tymczasem, jak donosi prasa, urzędnicy UE są na tropie kolejnych złodziejstw bohatera PiS-u Ryszarda Czarneckiego ps. “Obatel”.
Czy istnieje gdzieś bardziej bezczelny i jawny (no może jeszcze O’bajtek) bezkarny bandzior oficjalny, korzystający ze swojej wolności, a nawet uprawnień szczególnych?
To przykład upadku moralnego całej partii rządzącej, która toleruje i wspiera całe tabuny swoich przestępców. Jednak tylko swoich.
Inni, wystarczy, że wyjdą na ulicę, prezentując swoje poglądy, albo składają wieniec pod PiS-pomnikiem i już jest policja i prokurator z kodeksami karnym i wykroczeń.
Przypomnę, że zgodnie z Konstytucją RP, WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI WOBEC PRAWA.
To następny dowód, że Konstytucja RP nie obowiązuje PiS-u, a tym bardziej PiS-prokuratury czy PiS-policji.
Widać, że są jeszcze nadrówni. Wystarczy mieć przestępczą legitymację partyjną PiS lub innej partii Zjednoczonej Prawicy.
Nigdy nie przypuszczałem, że kiedyś gangsterzy zorganizują się w partie i będą oficjalnie okradać naród oraz rujnować Polskę.
Swoją drogą, to Rysiu “Obatel” musi mieć nieźle poprzestawiane w łepetynie, żeby zasłaniać swoje bezkarne oszustwa majestatem Polski, Kościoła, a nawet Boga.
Adam Mazguła

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

W ramach witryny stosujemy pliki cookies. Akceptuj